301040 وَوَاعَدْنَا مُوسَى ثَلاَثِینَ لَیْلَةً...

و با موسى 30 شب وعده گذاشتیم و آن را با 10 شب تکمیل نمودیم به این ترتیب میعاد پروردگارش 40 شب تمام شد... اعراف142


شنبه 5 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 00:23

858. تصمیم مهم: مشارکت دوستان


سلام به همگی و تشکر مخصوص از دوستانی که به جلسه آمدند و چشم ما را روشن کردند.

از دیدن همه ی شما خوشحال شدم. بحث های خوبی انجام شد، و از همه چیز مهم تر برای من، دیدن شما دوستانِ پاک و بی آلایش بود. امروز در میان صحبت ها، یک موضوع خاص مطرح شد که من خیلی از آن استقبال می کنم:


خانم "روزگاران" به درستی از من انتقاد کردند که چرا مطالب وبلاگم هم از لحاظ کمی هم از لحاظ کیفی افت کرده است؟ ایشان گفتند که با توجه به مخاطبانِ خوبی که وبلاگ دارد، حیف است که این گونه ضعیف عمل کرده ام. بنده هم انتقاد را پذیرا بودم و اعتراف کردم که به نظر خودم هم، کمکاری کرده ام. ولی به دلیل شلوغ بودن سرم و کارهای دیگر کمی ناگزیر از این ماجرا بوده ام.

خلاصه، برای حل این ماجرا یک نتیجه ی انقلابی پیدا کردیم که من به شدت از آن استقبال می کنم! به این نتیجه رسیدیم که دوستان هم در نوشتن مطالب وبلاگ کمک کنند. به این صورت که بنده در کنار این که خودم مطلب می نویسم، مطالب دیگر دوستان را هم در وبلاگ منتشر کنم. یعنی در کنار نویسنده بودن، یک حالت سردبیری هم داشته باشم که تمام خوانندگان وبلاگ بتوانند مطالب خودشان را به من ارسال کنند و در صورت صلاحدید با ذکر نام آن ها در وبلاگ به چاپ برسانیم.

با انتخاب این شگرد هم تلاش می کنیم از لحاظ کمی مطالب وبلاگ را افزایش دهیم، هم از لحاظ کیفی از تنوع و کیفیت بهتری برخوردار باشد. خودم از به عنوان سردبیر تلاش می کنم که مطالب قوی تر را بیشتر منتشر کنیم و مطالب ضعیف تر را مورد ویرایش (با توافق نویسنده) قرار دهیم.


پس اگر موافق هستید، یک یا علی بگویید و مطالب خودتان را یا توسط ایمیل یا توسط پیام خصوصی در وبلاگ برایم ارسال کنید:

alibazargan@hotmail.com


برای این که جدیّت خودم را در این ماجرا ثابت کنم، همین جا اعلام می کنم که مطلب بعدی وبلاگ می بایست توسط یکی از دوستان نوشته شود (!) و تا کسی مطلبی برایم ارسال نکند، از آپ کردن وبلاگ معذورم!

برچسب‌ها: وبلاگ، جلسه


ابزار امتیاز دهی